NAKON što je Barcelona bila uspješna na gostovanju kod trećeligaša Ceute u Africi, plasman u četvrtfinale Kupa kralja je na puno težem gostovanju izborio i Real Madrid koji je preokretom porazio Villarreal sa 3:2. Domaćin je gotovo sat vremena imao vodstvo.

Žuta podmornica je nakon prvog poluvremena vodila 2:0 golovima Etiennea Capoue u četvrtoj i Samuela Chukwueze u 42. minuti, ali Real Madrid je u nastavku okrenuo rezultat. Strijelci su bili Vinicius Junior u 57., Eder Militao u 70. i Dani Ceballos u 86. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SVE GOLOVE S UTAKMICE

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić dobio je poštedu zbog umora koji vuče od Svjetskog prvenstva. Ranije su plasman u četvrtfinale izborili Atletico Madrid, Valencija, Sevilla, Athletic Bilbao, Osasuna i Real Sociedad. Ždrijeb četvrtfinalnih parova je 20. siječnja.