NOGOMETAŠI Vukovara 1991 su u 5. kolu SuperSport Prve NL pobijedili Sesvete u gostima 2:1 nevjerojatnim preokretom u sudačkoj nadoknadi. Domaćini su vodili golom Topića iz 41. minute, a u 82. su ostali s desetoricom nakon što je isključen Moses. Gosti su navalili po izjednačenje, a na kraju su došli do sva tri boda.

Prvo je u drugoj minuti sudačke nadoknade Gonzalez prošao po desnoj strani i dodao u sredinu Mustedanagiću. On je pucao, ali je loše zahvatio loptu pa je ona došla do potpuno samog Torlesa Knolla koji ju je na drugoj stativi zavukao ispod golmana za 1:1.

Knoll je odmah otrčao po loptu i odnio je na centar u želji da njegova momčad dođe do potpunog preokreta što se na kraju i dogodilo. U petoj minuti nadoknade gosti su izborili korner, a lopta je došla do Mustedanagića koji se odlično snašao i u velikoj gužvi zakucao u gol za konačnih 1:2.

Vukovar je ovom pobjedom došao na tri boda minusa u odnosu na vodeći Šibenik, ali bivši prvoligaš ima i utakmicu manje. Inače, Šibenik je dobio sve četiri dosadašnje utakmice i to iznimno uvjerljivo s gol razlikom 12:2.