UTRECHT i Feyenoord na stadionu u Utrechtu igraju utakmicu četvrtog kola nizozemskog prvenstva. Trenutni rezultat je 2:1 za Feyenoord. Santiago Gimenez doveo je goste u vodstvo u osmoj minuti, da bi Ryan Flamingo izjednačio u 19. Na novi pogodak čekalo se do 28. minute, kada je mrežu domaćina zatresao Calvin Stengs.

Nizozemskom veznjaku asistirao je hrvatski reprezentativac i donedavni igrač Dinama Luka Ivanušec, kojem je ovo debi za Feyenoord. Trener Arne Slot stavio ga je u početnu postavu. U dugoj gostujućoj akciji lopta je stigla do Ivanušeca, koji se odmaknuo od čuvara, a zatim fantastičnim prizemnim dodavanjem uposlio Stengsa, koji je zatresao mrežu.

Ivanušec potpisao petogodišnji ugovor s Feyenoordom

Podsjetimo, bivši krilni napadač Dinama s Feyenoordom je potpisao ugovor na pet godina, a Dinamo će dobiti odštetu od 9.6 milijuna eura i 15 posto od sljedeće prodaje.