CRVENA ZVEZDA je nakon velike drame na prepunoj Marakani odigrala 2:2 s Maccabi Haifom u uzvratnoj utakmici play-off za ulazak u skupine LP-a te s ukupnih 5:4 ispala iz Lige prvaka. Svoj put će nastaviti u Europa ligi.

Podsjetimo, prva utakmica završila je 3:2 pobjedom Maccabija u Izraelu. Dva gola za izraelsku momčad zabio je Frantzdy Pierrot, a treći je dodao Tjaronn Chery. Strijelci za Crvenu Zvezdu bili su Aleksandar Pešić i Guelor Kanga. Jedan od njih zabio je i u današnjoj utakmici.

Drama Borjana i Pavkova

Kanadski Srbin rođen u Kninu obranio je udarac Dolevu Hazizi, ali je u nastavku akcije primio pacerski gol kod kojeg je morao bolje reagirati. Naljutio je i suigrače, ali povratka nije bilo, na odmor se otišlo s 2:1.

U drugom dijelu gledali smo relativno miran susret, bez puno uzbuđenja, a onda je u 90. minuti Milan Pavkov loše reagirao nakon jednog ubačaja Izraelaca i matirao svog vratara neobranjivim autogol. Zvezda se tako oprostila od Lige prvaka.