LIVERPOOL je sinoć u dramatičnoj utakmici 5. kola Premier lige pobijedio Newcastle 2:1 golom Carvalha u osmoj minuti sudačke nadoknade. Newcastle je poveo preko Alexandera Isaka u 38. minuti, a domaćine je u igru vratio Roberto Firmino u 61. minuti prije nego što je mladi Carvalho zabio za 2:1 i potpunu ludnicu na Anfieldu.

Utakmicu je s tribine pratio najskuplji Liverpoolov igrač Darwin Nunez, kojemu je ovo bila treća utakmica suspenzije zbog crvenoga kartona u 2. kolu. Urugvajac je utakmicu gledao u društvu nekolicine suigrača i onda je poludio nakon što je Carvalho zabio za pobjedu.

Nunez je snimljen kako stoji na stolici i gestikulira prema igračima Newcastlea te im govori: “Jebite se.” Jürgen Klopp je nakon utakmice rekao da su Newcastleovi igrači previše odugovlačili i krali vrijeme te da mu je pobjeda u 98. minuti time još i draža.

Nunez je ovog ljeta stigao iz Benfice za rekordnih 80 milijuna eura. Zabio je i asistirao u debiju protiv Fulhama, ali je u sljedećem kolu isključen zbog grubog prekršaja na utakmici protiv Crystal Palacea. Bit će u sastavu Liverpoola u sljedećem kolu protiv Evertona.