U SUSRETU 2. kola B skupine Europa lige Rennes i Fenerbahče su odigrali 2:2, a drugi gol za francuski sastav postigao je hrvatski reprezentativac Lovro Majer. Sve najvažnije dogodilo se u drugom poluvremenu. Rennes je imao 2:0, no turski sastav je uspio izboriti remi.

Rennes je poveo u 52. minuti golom Martina Terriera kojem je Majer sjajno asistirao. Dvije minute kasnije je Majer izašao sam na gostujućeg golmana i rutinski ga predriblao za 2:0.

Fener je smanjio u 60. minuti preko Irfana Kahvecija, a u 84. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Hamari Traore. Turci su u drugoj minuti nadoknade uspjeli izjednačiti golom s bijele točke, a precizan je bio Enner Valencia. Majer je igrao do 78. minute.

U drugom susretu ove skupine AEK Larnaca je na gostovanju pobijedila kijevski Dynamo 1:0, a gol odluke zabio je bivši krilni igrač Hajduka i Osijeka Adam Gyurcso u osmoj minuti. Rennes i Fener vode sa po četiri boda, ciparski sastav ima tri, a Dynamo je na začelju bez bodova.