BARCELONA je impresivno došla do važne pobjede na teškom gostovanju, 4:1 kod Real Sociedada u drugom kolu La Lige. Robert Lewandowski zabio je prvi gol već u 45. sekundi. Golgeterskom velikanu to je najraniji od 313 prvenstvenih golova koje je zabio uključujući ovog. Međutim, Alexander Isak izjednačio je u 9. minuti i 1:1 je bilo sve do 66. minute.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL BARCELONE

Tada je novu prednost Barceloni donio Ousmane Dembele efektnim i snažnim udarcem s lijeve strane, ali nakon tog gola najviše se pričalo o sjajnom proigravanju Ansu Fatija. Tinejdžer (19) koji je u igru ušao samo dvije minute ranije, strijelcu je asistirao petom.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL BARCELONE

Dvije minute pak nakon što je namjestio gol Dembeleu, Fati je to isto napravio i Lewandowskom, koji je zatim golom završio sjajnu i ekspresnu akciju Barcelone.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ TREĆI GOL BARCELONE

Deset minuta prije kraja Fati je postavio konačnih 4:1 i to tako da je sada on velemajstorski poslužen. Njemu je krasno petom dodao Lewandowski.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ČETVRTI GOL BARCELONE.

On je dakle od četiri gola Barcelone dva postigao i jedan namjestio, dok je Fati za samo 25 minuta u igri namjestio dva i postigao jedan gol.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr