ATALANTA je u prvoj utakmici dana u Serie A, igranoj od 12:30, s 1:1 remizirala protiv Cremonesea. Čak 74 minute susreta prošle su dok nismo vidjeli prvi pogodak u Bergamu. Postigao ga je Merih Demiral na asistenciju Teuna Koopmeinersa te tako doveo Atalantu u vodstvo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK DEMIRALA

Samo četiri minute kasnije, kad se činilo da je momčad Gian Piera Gasperinija krenula u očuvanje vodstva kojim bi osigurala nova tri boda, stigao je pogodak Cremonesea, ujedno i posljednji na susretu. Bod gostujućoj momčadi donio je Emanuele Valeri.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK VALERIJA

Skroman učinak u ovom remiju imao je i Mario Pašalić, koji je u igru ušao u 77. minuti umjesto Ademole Lookmana te tako, uključujući i sudačku nadoknadu, dobio ukupno 18 minuta na terenu. Atalanta je tako došla do brojke od 14 osvojenih bodova nakon šest odigranih kola, jednako koliko od jučer ima i Napoli. Zahvaljujući boljoj gol-razlici, Napoli će 7. kolo dočekati kao vodeća momčad lige.