BARCELONA i Inter su u nevjerojatnoj utakmici četiri kola skupine C Lige prvaka odigrali 3:3. Barcelona je povela u 40. minuti golom Ousmanea Dembelea, da bi Inter preko Nicola Barelle u 50. i Lautara Martineza u 63. minuti okrenuo susret. Robert Lewandowski je u 82. izjednačio prije nego što je Robin Gosens u 89. minuti opet šokirao Nou Camp. Ipak, Barcu je od ispadanja iz LP-a spasio Lewandowski u sudačkoj nadoknadi.

Milanski klub mogao je doći do pobjede u 94. minuti. Martinez je poslao Kristjana Asllanija u kontru, ali mladi igrač je, umjesto da doda potpuno samom Henrihu Mhitarjanu na drugoj stativi, pucao ravno u golmana Marc-Andrea Ter Stegena. Raoul Bellanova je pucao i glavom u bliži kut, ali je Ter Stegen obranom ostavio Barcu na životu.

Međutim, katalonski klub ne ovisi sam o sebi. Ako Inter za dva tjedna kod kuće pobijedi Viktoriju Plzen, koja je izgubila od Bayerna 4:2, Talijani će osigurati drugo mjesto zbog boljeg međusobnog omjera s Barcelonom (1:0 i 3:3).