MARSEILLE Igora Tudora je s rutinskih 2:0 došao do pobjede na gostovanju kod Nantesa u 21. kolu francuske Ligue 1. Autogol je zabio Joao Victor 57. minuti, a Azzedine Ounahi je u 93. minuti susreta postavio konačni rezultat. Kako je Lens kod kuće iznenađujuće izgubio od Nice, Tudorova momčad sad je druga s pet bodova zaostatka za vodećim PSG-om.

”Morali smo odigrati odličnu utakmicu jer nikad nije lako u Nantesu. Mogli smo zabiti pet golova u drugom poluvremenu. Čestitke igračima”, rekao je Tudor, čije riječi prenosi službena stranica Nantesa.

U svom debiju pogodak za 2:0 postigao je novopridošli igrač iz Angersa Azzedine Ounahi.

“Trebat će mu vremena da se adaptira na naš stil nogometa. Svi su vidjeli njegov talent i zato smo ga i doveli. Kao što često govorim, najvažnija je samo sljedeća utakmica. To je za nas Nica. Igramo kući i moramo pobijediti. To je naša jedina ambicija”, zaključio je Tudor.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr