Nogometna reprezentacija Argentine danas je u prijateljskoj utakmici uoči SP-a deklasirala Ujedinjene Arapske Emirate 5:0 i puna samopouzdanja ide u Katar, kao jedni od favorita. Momčad Lionela Scalonija odigrala je odličnu utakmicu protiv protivnika koji je trebao glumiti Saudijsku Arabiju, s kojom Argentina igra prvu utakmicu na SP-u.

Nakon 45 minuta imali 4-0

U pripremnoj je utakmici pred nastup na Svjetskom prvenstvu u Katru (20. studenoga – 18. prosinca) u Abu Dhabiju, argentinska nogometna vrsta je već u prvih 45 minuta pokazala moć i vodila 4-0.

shimmer fallback

Argentinci su sjajno odigrali prvo poluvrijeme tijekom kojega su postigli četiri gola, a strijelci su bili Julian Alvarez (17), Angel Di María (25, 36) i Lionel Messi (44), da bi u nastavku ipak malo popustili, a konačni rezultat postavio je Joaquin Correa (60).

Argentina će svoj nastup na SP otvoriti 22. studenoga protiv Saudijske Arabije, koja je ranije u srijedu izgubila od Hrvatske sa 0-1, a u skupini C suparnici će joj još biti Meksiko 26. studenoga i Poljska 30. studenoga.

Izaberi pobjednika Svjetskog prvenstva i osvoji potpisani dres Luke Modrića, televizor i ostale vrijedne nagrade

Source: net.hr