PHOENIX SUNSI uspjeli su povezati dvije pobjede. Sinoć su bili bolji od Indiana Pacersa rezultatom 112:107. Od prve minute je za momčad iz Arizone krenuo hrvatski košarkaš Dario Šarić, ali je na terenu proveo samo osam minuta tijekom prvog poluvremena.

Šarić je pritom zabio samo jedan poen uz dva skoka i tri asistencije. Druga je ovo utakmica zaredom da trener Sunsa Monty Williams stavlja Šarića u prvu postavu, a onda ga vrlo malo koristi. Jednaku taktiku imao je i protiv Brooklyn Netsa, no momčad je i u toj utakmici pobijedila.

Sunse su do pobjede predvodili Josh Okogie s 24 poena te Mikal Bridges s 22. Kod Indiane je najbolji bio Bennedict Mathurin s 23 poena, a Buddy Hield imao je 22. Phoenix je bez svojih najboljih igrača Devina Bookera i Deandrea Aytona na desetom mjestu Zapadne konferencije.