POSLJEDNJU utakmicu trećeg kola ovosezonskog izdanja Supersport HNL-a na Rujevici su odigrali domaćin Rijeka i Gorica, a završeno je podjelom bodova i rezultatom 1:1. Rijeka je tražila utjehu nakon ispadanja iz Europe, a Gorica prvu prvenstvenu pobjedu, ali na kraju nitko nije uspio doći do trijumfa.

Prvo poluvrijeme je u potpunosti pripalo Rijeci i u nekim periodima igrala se uglavnom na gostujućoj polovici. Nakon presječene lopte Princea Ampema, svoj prvijenac za Rijeku je u 39. minuti postigao 19-godišnji Matija Frigan.

Gorica je odlučnije ušla u drugo vrijeme i hrabrije krenula po izjednačenje do kojeg je u potpunosti zasluženo došla u 77. minuti. Brazilac Wallecea i Slovak Vojtko izveli su dupli pas, a Vojtko je ubačajem pronašao Kalika koji je zakucao loptu u mrežu nemoćnog Labrovića.