DINAMO je i u drugoj pripremnoj utakmici za nadolazeću sezonu upisao uvjerljivu pobjedu od 3:0. Nakon što je tim rezultatom svladao makedonsku Shkendiju, Dinamo je jednako uvjerljiv bio i protiv slovenskog drugoligaša Nafte. Pogotke za momčad hrvatskog prvaka postigli su Komnen Andrić, novopridošli Robert Ljubičić i Mahir Emreli.

Dinamov trener Ante Čačić vodio je utakmicu s dvije različite postave, promijenivši na poluvremenu svih 11 igrača. Četiri minute prije kraja prvog dijela Dinamo je slavio prvi pogodak nakon što je Andrić iskoristio dodavanje Gabrijela Rukavine s lijeve strane.

U nastavku susreta Dinamo je povećao prednost i uspješno završio drugu pripremnu utakmicu. Nakon što je Dario Špikić izborio jedanaesterac, a potom propustio realizirati ga za povećanje vodstva, Ljubičić je poslije slaloma kroz obranu suparnika postigao svoj prvijenac u novom klubu, a potom je i Mahir Emreli iskoristio dodavanje Daniela Štefulja za konačnih 3:0.