LUIS ALBERTO (29) zabio je fantastičan gol u pobjedi Lazija nad Interom rezultatom 3:1. Španjolski veznjak u 75. minuti susreta trećeg kola talijanskog prvenstva dobio je povratnu loptu od Pedra te iz prve puknuo s dvadesetak metara. Udarac je bio dovoljno snažan i precizan da se golman Samir Handanović nije ni pomaknuo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL LUISA ALBERTA

Uz Alberta, za Lazio je u 40. minuti zabio Felipe Anderson. Lautaro Martinez izjednačio je u 51., nakon čega je Alberto vratio vodstvo domaćinu, dok se Pedro nakon asistencije pred kraj utakmice upisao i u strijelce.

Alberto je u Lazio došao 2016. godine iz Liverpoola, prije kojeg je igrao za Malagu, Deportivo, Sevillu i Barcelonu B. Ugovor s rimskim klubom vrijedi mu do 2025. godine, a prema Transfermarktu vrijedi 28 milijuna eura.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr