SRPSKI klub Partizan ispao je iz kvalifikacija za Europa ligu nakon što je u Beogradu odigrao 2:2 protiv ciparskog AEK-a iz Larnace. Kako je na Cipru AEK pobijedio 2:1, prošao je u play-off ukupnim rezultatom 4:3. Partizan još uvijek ima šanse plasirati se u Konferencijsku ligu.

Utakmica u Beogradu počela je vrlo dobro za srpski klub. Ricardo je pogodio u 24. minuti za 1:0. U prvoj polovici drugog poluvremena pala su tri gola. Najprije je u 51. minuti izjednačio Adam Gyurcso, nekadašnji napadač splitskog Hajduka. Ricardo je vratio Partizan u vodstvo u 54. minuti, no već je u 57. minuti konačnih 2:2 postavio Faraj.

AEK će nakon pobjede protiv Partizana u play-offu Europa lige ići na ukrajinski Dnjipro. Zbog rata jedna će se utakmica morati igrati na neutralnom terenu. Partizan će u play-offu Konferencijske lige igrati protiv Hamruna s Malte, koji je pobijedio bugarski Levski.