VEČERAS su odigrane posljednje utakmice u lipanjskom ciklusu Lige nacija. U skupini 3 najvišeg ranga natjecanja Mađarska je pobijedila Englesku rezultatom 4:0, i to nakon što je u prvom kolu protiv nje slavila s 1:0. Dva gola zabio je Sallai, prvi u 16., a drugi u 70. minuti. Treći je postigao Nagy u 80. minuti, a četvrti Gazdag minutu prije kraja.

U drugoj je Njemačka deklasirala Italiju s 5:2. Kimmich je zabio u desetoj, Gundogan u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, Muller u 51., a Werner u 68. i 69. minuti. Golove za Italiju dali su Gnonto u 78. i Bastoni u 94. minuti. Iako je bila veliki autsajder, Mađarska nakon četiri kola ima sedam bodova i nalazi se na prvom mjestu skupine ispred Njemačke sa šest, Italije s pet i Engleske s dva boda.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE NJEMAČKA POBIJEDILA ITALIJU

U skupini 4 Nizozemska je s 3:2 pobijedila Wales. Lang i Gakpo zabili su u 17. odnosno 23. minuti, dok je pobjedu Nizozemcima donio Depay u 94. minuti. Strijelci za Wales bili su Johnson u 26. minuti i Bale u 92. minuti. Belgija je golom Batshuayija s 1:0 bila bolja od Poljske. Nizozemska je prva s deset bodova. Belgija ima sedam, Poljska četiri, a Wales jedan bod.