Hrvatski nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem na Poljudu, u sklopu skupine D Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1-1 (1-0).

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute kada je Poljud zašutio uslijed izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.

‘Hrvatske dječje bolesti’

Nakon utakmice, navijači su zasuli službene stranice HNS-a brojnim komentarima u kojima su jasno dali do znanja da su duboko razočarani.

‘A za primljeni gol… svi su zakazali. Sav fokus na čestitanju Modriću, koncentracija popustila kompletnoj obrani, Juranović nije ispratio igrača, Livaković opet pokazao radi čega i dalje bez transfera u lige petice. Šteta. Sad se čupati u Turskoj, što će bit itekako zahtjevan zadatak!’, napisao je jedan od komentatora, a drugi je podsjetio da nam se slične stvari već neko vrijeme događaju na otvaranju kvalifikacija.

‘Hrvatske, „dječje“ bolesti u svakom startu kvalifikacija’, napisao je.

‘Razočaranje nevjerojatno, pred punim Poljudom, ovakva igra, drugo poluvrijeme skoro zaspao’, treći je žalostan zbog činjenice da Vatreni nisu igrali briljantno u nastavku susreta.

‘Tako se ne gine na terenu’

‘Ne možemo bez Luke ni 30 sekundi  Juranović je bio nervozan čitavu utakmicu, nije to bila ona njegova utakmica, Dalić to nije vidio’, pišu jedan od onih koji već gleda u vrijeme kada se Modrić oprosti.

‘Užas. Ako ćete ovako i dalje igrati bolje odmah recite jel’ nije za gledati. Žalosno i tužno…’

‘Tako se ne gine na terenu za svoju zemlju, već se igra za tuđe interese…’, samo su neki od komentara razočaranih navijača.

Source: net.hr