DINAMO je večeras u Sloveniji odigrao drugu pripremnu utakmicu pred novu sezonu. Momčad trenera Ante Čačića rezultatom 3:0 pobijedila je slovensku Naftu 1903. U strijelce su se upisali Komnen Andrić u 41., Robert Ljubičić u 68. i Mahir Emreli u 83. minuti, dok je Dariju Špikiću u 61. obranjen penal.

Nafta je prošle sezone osvojila šesto mjesto u konkurenciji devet momčadi drugog ranga slovenskog nogometa, a protiv hrvatskog prvaka nije imala šanse. Čačić je koristio dvije postave. U prvom poluvremenu igrali su Nevistić, Moharrami, Lauritsen, Perić, Bočkaj, Gojak, Menalo, Baturina, Ivanušec, Rukavina i Andrić, a u drugom Zagorac, Ristovski, Dilaver, Theophile, Štefulj, Ljubičić, Mišić, Emreli, Marin, Špikić i Jurić

Valja istaknuti kako je Ljubičiću, koji je nedavno došao u klub iz Rapida, ovo bio prvi gol za zagrebački klub. Dinamo će u petak u 18 sati odigrati treću, posljednju pripremnu utakmicu u Sloveniji, i to protiv Spartaka iz Trnave. Prijenos će biti na YouTube kanalu Dinama. Podsjetimo, u prvoj utakmici su također s 3:0 bili bolji od Shkendije, a tada su zabijali Josip Drmić, Bruno Petković i Andrić.