LUKA MODRIĆ prosjedio je prvo poluvrijeme utakmice Real Madrida i Mallorce na klupi za pričuvne igrače. Imao je priliku gledati kako njegova momčad igra napadački najbezopasnije poluvrijeme unatrag skoro godinu i pol. U prvih 45 minuta susreta Real Madrid pokušao je s nekoliko udaraca zabiti gol domaćinu, no nijedan od njih igrači Carla Ancelottija nisu uspjeli usmjeriti u okvir suparnikovog gola.

Tako bezopasnih 45 uvodnih minuta Real je posljednji put odigrao u rujnu 2021. godine, kada mu je suparnik bio Villarreal. Inače, na poluvrijeme je Mallorca otišla s prednošću 1:0, ali također bez šuta u okvir suparnikovih vratiju. Jedini gol postigao je Nacho Fernandez, koji je u skoku s Vedatom Muriqijem glavom zatresao svoju mrežu. Nije mogao puno tu napraviti. Muriqi, s kojim je bio u kontaktu u skoku, svojom je glavom odbio loptu u njegovu, a onda je ona u visokom luku odsjela u mreži.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr