HRVATSKI nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem na Poljudu, u sklopu skupine D Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1:1 (1:0).

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute kada je Poljud zašutio uslijed izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.

”U drugo poluvrijeme smo ušli dosta mlako, mlitavo, griješili smo u pasu. Manjak koncentracije i po meni smo im prelagano davali aute koji su nam stvarali jedinu opasnost. Teško je kada izgubiš dva važna boda. Zaslužio si pobjedu, ali to je nogomet. Morali smo riješiti utakmicu u prvom poluvremenu, imali smo dovoljno šansi. Opet smo primili gol iz prekida. Treba napraviti analizu i okrenuti se Turskoj”, nakon utakmice je rekao kapetan Hrvatske Luka Modrić.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr