KOŠARKAŠI Cibone u susretu su 7. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju kod Crvene zvezde u Beogradu s 53:92 (20:21, 18:29, 8:22, 7:20). Hrvatski prvak je protiv regionalog bio ravnopravan samo u prvoj četvrtini, a čak je i poveo s 22:21 početkom druge. No tada je uslijedila serija domaćih od 9:0 koju je s dvije pogođene trice inicirao Nedović, a sredinom drugog dijela već je bilo uvjerljivih 44:28 za Crvenu zvezdu.

U nastavku je do izražaja došao i umor kod igrača Cibone kojih je u Beogradu bilo samo 10, usto su i važni igrači već bili opterećeni osobnim pogreškama pa je već na kraju treće četvrtine bilo visokih 72:46 za Crvenu zvezdu. Cibona je u čitavom drugom poluvremenu ubacila tek 15 poena te je stoga uvjerljiv konačni poraz logična posljedica.

Aleksandar Aranitović je s 10 koševa bio najefikasniji kod Cibone, dok je Nemanja Nedović ubacio 24 za Crvenu zvezdu. Cibona je ovim porazom pala na omjer 3:4, dok je Crvena zvezda na 5:1 uz utakmicu manje.