NOGOMETAŠI Crvene Zvezde osvojili su Kup Srbije. U finalu su na stadionu Rajko Mitić savladali Čukarički s 2:1 te su tako i treću sezonu zaredom osvojili duplu krunu. Nastavak je to dominacije Crvene Zvezde u srpskom nogometu. Utakmica nije ispunila očekivanja s obzirom na mali broj gledatelja i loš nogomet koji su obje momčadi prezentirale.

Čukarički je poveo sjajnim pogotkom Marka Docića u 20. minuti. Nogometaš Čukaričkog iz kornera je izravno gađao gol Milana Borjana, kao da je znao da će golman kanadske reprezentacije izaći na prvu vratnicu. Docić ga je majstorski prebacio te doveo svoju momčad u vodstvo protiv favorizirane Zvezde.

Igrači Crvene Zvezde uspjeli su se oporaviti od šoka i u nastavku utakmice preokrenuti rezultat na 2:1. Junak preokreta bio je Aleksandar Pešić koji je zabio najprije u 60. minuti pa onda i u 75.