NOGOMETAŠI Dinama svladali su Arsenal iz Tivta 5:1 u pripremnoj utakmici za novu sezonu SuperSport HNL-a. Golove za sastav koji vodi Ante Čačić postigli su Oršić, Ivanušec (jedanaesterac), Ljubičić, Špikić i Jurić, dok je jedini gol za goste zabio Montenegro, izjednačivši u 35. na 1:1.

Bila je ovo posljednja Dinamova utakmica pred SuperSport Superkup protiv Hajduka, a hrvatski prvak u njoj je odigrao puno bolje drugo poluvrijeme od prvog. Dinamo je poveo golom Mislava Oršića iz 34. minute, no već minutu kasnije Montenegro je iskoristio pogrešku Bočkaja i izjednačio rezultat, kojim se i otišlo na odmor.

U drugom dijelu to je izgledalo puno bolje za Dinamo, koji je do završetka utakmice upisao uvjerljivu pobjedu. Svidio se u njoj i Rukavina, koji se nije upisao među strijelce, ali je izborio jedanaesterac za drugi Dinamov gol.

Također, za Dinamo je prve minute odigrao Marko Brkljača, donedavni igrač Hajduka koji se preselio u redove maksimirskog kluba.