BARCELONA je otvorila pripreme za novu sezonu utakmicom protiv španjolskog četvrtoligaša Olota. Nije pobijedila, završilo je 1:1, a oba gola postignuta su u uvodnom poluvremenu susreta koji je Barceloninom treneru Xaviju poslužio da priliku da nekim novim igračima i onima koji se moraju nametnuti za kadar prve momčadi. U drugom dijelu nastupio je i Miralem Pjanić.

Barcelona je povela u 28. minuti iz akcije u kojoj su sudjelovali samo vratar Ter Stegen i strijelac Aubameyang, koji je efektno, iz trka i izvan kaznenog prostora prebacio golmana suparničke momčadi. Na konačnih 1:1 izjednačio je Eloi s bijele točke.

Olot se prošle sezone natjecao u skupini 5 Tercera Division RFEF i zauzeo drugo mjesto ljestvice, a onda je iz pete razine nogometa u Španjolskoj stigao do četvrte.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Source: index.hr